Urban Art Auction II

20/03/2022, 10:00 (CET)

Urban Art Auction II

Studio Harcourt - Serge Gainsbourg
436
Studio Harcourt - Johnny Hallyday
437
Studio Harcourt - Jean Marais
438
Studio Harcourt - Jean Marais
Studio Harcourt - Yves Montand
439
Studio Harcourt - Michèle Morgan
440
Studio Harcourt - Simone Signoret
441
Studio Harcourt - Joséphine Baker
442
Studio Harcourt - Karl Lagerfeld Gold and Silver Lithographie numérique polychrome
443
Studio Harcourt - Aston Martin
444
Studio Harcourt - Jean-Paul Belmondo
445
446
Studio Harcourt - Johnny Hallyday Colors
447
Studio Harcourt - Johnny Hallyday Blue
448
Studio Harcourt, Marcel Cerdan
449
Studio Harcourt - Serge Gainsbourg Black and White
450

436  450  533